Spegel Karl Johan

Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan
Spegel Karl Johan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérad i mahogny, krönet med dekor av pärlbård och lagerkrans, ca 141x65 cm

Smärre ytskador och sprickor

472605

2017-07-09