Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på papper uppklistrad på duk, ca 87x73 cm
472606
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här