Gunnar Nordström oljemålning

Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): Kompostion, signerad G. Nordström, olja på papper uppklistrad på duk, ca 87x73 cm

472606

2017-07-09