Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD,1900-talets första hälft, engelsk stil, skinnklädd skiva, draghandtag i mässing, höjd 72, 122x64,5 cm
Sprickor, skador och slitage
472607
2017-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här