Skrivbord i engelsk stil

Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil
Skrivbord i engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD,1900-talets första hälft, engelsk stil, skinnklädd skiva, draghandtag i mässing, höjd 72, 122x64,5 cm

Sprickor, skador och slitage

472607

2017-07-05