Balja i koppar

Balja i koppar
Balja i koppar
Balja i koppar
Balja i koppar
Balja i koppar
Balja i koppar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL med hänklar, omkring 1900, koppar, höjd 26 (sarg), diameter 70 cm

Bucklor och bruksslitage

472614

2017-07-05