Bestick silver Queens pattern

Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern
Bestick silver Queens pattern

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 18 dlr, silver, Queens pattern, 18/1900-tal,, längd 15-21,5 cm, vikt ca 945 g

Två skedar i snarlik modell, gravyr, smärre slitage

472619

2017-07-15