Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai/ Afshar?, ca 233x165 cm
Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor
472626
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här