Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai/ Afshar?, ca 233x165 cm

Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor

472626

2017-07-09