Champagnekylare

Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare
Champagnekylare

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1930/40-tal, höjd ca 28, vidd ca 22 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage.

472642

2017-07-09