Fotogenlampa 1900-tal

Fotogenlampa 1900-tal
Fotogenlampa 1900-tal
Fotogenlampa 1900-tal
Fotogenlampa 1900-tal
Fotogenlampa 1900-tal
Fotogenlampa 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, kupa i grön glasmassa, behållare med olivslipning, höjd 61 cm

Kuntoraportti

Bruksspår

472647

Päivämäärä:

2017-07-05