Fotogenlampa 1900-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, kupa i grön glasmassa, behållare med olivslipning, höjd 61 cm
Kuntoraportti
Bruksspår
472647
Päivämäärä:
2017-07-05