Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAGNSLYKTOR, 1 par, 1900-tal, mässing, märkta India, fasettslipat glas, höjd 41 cm
Bruksslitage
472650
2017-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här