Palle Nielsen

Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen
Palle Nielsen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (5) "Bevagelse" - Nr 266, 352, 353, 355, 358, monogramsignerade och daterade, Eget tryk, etsningar, varierande mått

PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade, gulnader

472651

2017-07-09