Oidentifierad konstnär oljemålningar

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2), "Fleur de Mai", "L´Ete de St. Martin", en med otydlig signatur, olja på pannå, ca 18x13 cm

En tavla med skador, bortfall

472654

2017-07-09