Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2), "Fleur de Mai", "L´Ete de St. Martin", en med otydlig signatur, olja på pannå, ca 18x13 cm
En tavla med skador, bortfall
472654
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här