Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, barockstil delvis med äldre delar, balusterformade ben, höjd ca 79, 181x78 cm

Slitage, ytskador, svårt att dra ut skivorna, iläggskivor saknas, renoverat

472672

2017-07-06