Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS JONSSON, "Gigant", sideboard, teak / teakfanér, 1960-tal, tillverkad av Troeds i Bjärnum, invändigt med hyllplan, höjd ca 79,5, 220x45 cm
Smärre slitage, fanérskada
472682
2017-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här