Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanérad i olika träslag, mässingsbeslag, höjd 78, 99x56 cm, nyckel finns
Slitage och repor
472704
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här