Byrå i rokokstil

Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-tal, fanérad i olika träslag, mässingsbeslag, höjd 78, 99x56 cm, nyckel finns

Slitage och repor

472704

2017-07-09