Teskedar Finland släktvapen

Teskedar Finland släktvapen
Teskedar Finland släktvapen
Teskedar Finland släktvapen
Teskedar Finland släktvapen
Teskedar Finland släktvapen
Teskedar Finland släktvapen

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TESKEDAR, 9 st, Finland, 1800-tal, snäckmodell, mästarstämpel FN, släktvapen Idestam på framsidan, längd 15 cm, vikt ca 220 g

Slitage, en sked lagad

472707

2017-07-15