Spegel Ryssland/ Baltikum

Spegel Ryssland/ Baltikum
Spegel Ryssland/ Baltikum
Spegel Ryssland/ Baltikum
Spegel Ryssland/ Baltikum
Spegel Ryssland/ Baltikum
Spegel Ryssland/ Baltikum

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, Ryssland/ Baltikum, 1800-tal, empire, bemålad, delvis förgylld, skuren dekor o pastellage, genombrutet krön med dekro av fågel, ca 178x42 cm

SEnare bemålad, senare krön

472724

2017-07-06