Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, Ryssland/ Baltikum, 1800-tal, empire, bemålad, delvis förgylld, skuren dekor o pastellage, genombrutet krön med dekro av fågel, ca 178x42 cm
SEnare bemålad, senare krön
472724
2017-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här