Pelarbord i Karl Johan

Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan
Pelarbord i Karl Johan

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

PELARBORD, skiva i fanerad masurbjörk, 1800-tal, Karl Johan, centralben med tredelad fot i björk, höjd ca 75, 75x50 cm

Benställning med spår av orangrepp

472728

2017-07-06