Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
PELARBORD, skiva i fanerad masurbjörk, 1800-tal, Karl Johan, centralben med tredelad fot i björk, höjd ca 75, 75x50 cm
Benställning med spår av orangrepp
472728
2017-07-06