Roland Svensson Stora Nassa akvarell

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa", signerad roland S, akvarell, ca 39x31 cm,

Läs mer

472729

2017-08-07