Roland Svensson Stora Nassa akvarell
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stora Nassa", signerad roland S, akvarell, ca 39x31 cm,
Läs mer
472729
2017-08-07