Roland Svensson Lilla Nassa

Roland Svensson Lilla Nassa
Roland Svensson Lilla Nassa
Roland Svensson Lilla Nassa
Roland Svensson Lilla Nassa

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "L.Nassa" - Utomskärsmotiv från Lilla Nassa, signerad och daterad 44, pastell, ca 29x40 cm,

Läs mer

472738

2017-08-07