Roland Svensson Lilla Nassa
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "L.Nassa" - Utomskärsmotiv från Lilla Nassa, signerad och daterad 44, pastell, ca 29x40 cm,
Läs mer
472738
2017-08-07