Golvkandelaber 1900-tal

Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal
Golvkandelaber 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄCK & HEDBYS, golvkandelaber, smide, 1900-talets andra hälft, 7 ljusarmar, höjd ca 94, bredd 67 cm

472740

2017-07-06