Stol design Charles & Ray Eames
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "DSX", stol, 1950/60-tal, för Herman Miller, stomme i metall, formgjuten glasfiberförstärkt brun plast samt dyna i brun canvas, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, på vissa delar anlupen metall
472744
2017-07-06