Sybord Karl Johan

Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan
Sybord Karl Johan

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, mahognyfaner, Karl Johan, lyrfot, oktagonal bordsskiva, med sytillbehör, höjd ca 75, 52x40 cm

Dekorelement saknas, ytskador, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

472758

2017-07-06