Matisse efter SPADEM 1971

Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971
Matisse efter SPADEM 1971

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu/Blue nude, signerad och daterad i trycket, -52, SPADEM 1971, printed in France, reproduction serigraphie, ca 56x41 cm

SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

472766

2017-07-06