Matisse efter SPADEM
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm,
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles
472772
2017-07-13