Matisse efter SPADEM

Matisse efter SPADEM
Matisse efter SPADEM
Matisse efter SPADEM
Matisse efter SPADEM
Matisse efter SPADEM
Matisse efter SPADEM

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, Le cygne /The Swan, signerad och daterad i trycket -53, SPADEM , printed in France, serigrafi, 47x38 cm,
SPADEM: Société de la Propriété Artistique et des Dessins et Modèles

472772

2017-07-13