Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

10 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): Kvinnliga modeller, signerad och daterad Lennart Olausson, a tergo daterad aug-01, olja på duk, ca 160x105 cm

472773

2017-07-06