Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 500 SEK
BESTICK, mm, 46 dlr, silver, 18/1900-tal, merparten kaffeskedar, årsbestick Georg Jensen, 4 bägare, vikt ca 1317 g
Slitage, enstaka skador, gravyr.
472778
2017-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här