Samling objekt silver

Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver
Samling objekt silver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 500 SEK

BESTICK, mm, 46 dlr, silver, 18/1900-tal, merparten kaffeskedar, årsbestick Georg Jensen, 4 bägare, vikt ca 1317 g

Slitage, enstaka skador, gravyr.

472778

2017-07-15