Asmund Arle

Asmund Arle
Asmund Arle
Asmund Arle
Asmund Arle
Asmund Arle
Asmund Arle
Asmund Arle
Asmund Arle

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASMUND ARLE (1918-1990): skulptur, brons, i form av barnhuvud, signerad och numrerad Asmund Arle 5/5, höjd ca 15 cm

472787

2017-07-06