Zarf 2 st silver Turkiet 1800-talets slut

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZARF, 2 st., silver, Turkiet 1800-talets slut, tughrastämplar, runda på låg fot, driven och punsad dekor, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 70 g

472788

2017-07-06