Servereingsvagn Erik Gustafssons Möbelfabrik

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

ERIK GUSTAFSSONS MÖBELFABRIK, serveringsvagn, teak, 1960-tal, med klaff, stämpelmärkt, höjd ca 64, 46x70, total längd 94 cm

Bruksslitage, fläckar

472790

2017-07-06