Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ERIK GUSTAFSSONS MÖBELFABRIK, serveringsvagn, teak, 1960-tal, med klaff, stämpelmärkt, höjd ca 64, 46x70, total längd 94 cm
Bruksslitage, fläckar
472790
2017-07-06