Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUIS FEITO LOPEZ (Spanien, född 1929): Utan titel, signerad Feito, litografi, 50x65 cm
Proveniens: Galeria Egram, Madrid, 1970
472803
2017-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här