Luis Feito Lopez litografi

Luis Feito Lopez litografi
Luis Feito Lopez litografi

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUIS FEITO LOPEZ (Spanien, född 1929): Utan titel, signerad Feito, litografi, 50x65 cm

Proveniens: Galeria Egram, Madrid, 1970

472803

2017-08-19