Tommy Östmar olja

Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja
Tommy Östmar olja

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TOMMY ÖSTMAR (1934-2007): Kruka och kastrull, signerad Tommy Östmar, olja på duk, 64x88 cm

472804

2017-08-19