Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, England, 1800-tal, fanerad med mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 87, 168x80 cm, nyckel finns
Slitage, något lösa ben, repor
472805
2017-08-19
Gör en kostnadsfri värdering här