Sideboard England 1800-tal

Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal
Sideboard England 1800-tal

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, England, 1800-tal, fanerad med mahogny, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 87, 168x80 cm, nyckel finns

Slitage, något lösa ben, repor

472805

2017-08-19