Pål Svensson skulptur

 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur
 Pål Svensson skulptur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PÅL SVENSSON (född 1950): Vriden obelisk i granit, signerad och daterad Pål Svensson -97, numrerad 1/1, höjd 50 cm

Nagg

472808

2017-08-19