Dali torrnålsetsning

Dali torrnålsetsning
Dali torrnålsetsning
Dali torrnålsetsning
Dali torrnålsetsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms Slott / The Royal Castle, Stockholm, signerad Dali, 431/450, 1976, torrnålsetsning med tryckt kolorering, 1976, ca 39x59 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 833

Ej examinerad ur ram

472813

2017-07-07