Konsolbord Louis XV-stil

Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil
Konsolbord Louis XV-stil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, Louis quinze-stil, förgyllt, skiva i bemålat trä, höjd 82, 67x36 cm

Senare bemålad skiva

472824

2017-07-09