Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, Louis quinze-stil, förgyllt, skiva i bemålat trä, höjd 82, 67x36 cm
Senare bemålad skiva
472824
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här