Kanna

Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna
Kanna

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA, glas samt nysilver, 1920/30-tal, höjd ca 27 cm.

Smärre slitage.

472828

2017-07-09