Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA, glas samt nysilver, 1920/30-tal, höjd ca 27 cm.
Smärre slitage.
472828
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här