Harry Wichmann oljemålning

Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning
Harry Wichmann oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY WICHMAN (1916-1993): Sommarblomster, signerad Wichmann -76, olja på pannå, ca 65x87 cm

472829

2017-07-09