Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARRY WICHMAN (1916-1993): Sommarblomster, signerad Wichmann -76, olja på pannå, ca 65x87 cm
472829
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här