Lennart Aschenbrenner färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (2) Kompositioner "X" resp "II", signerade och daterade Aschenbrenner -95 resp -94, färglitografier, 30/48 resp 48/48, bladmått ca 33x24 resp 32x24 cm

472831

2017-07-07