Ryamatta MMF

Ryamatta MMF
Ryamatta MMF
Ryamatta MMF
Ryamatta MMF
Ryamatta MMF
Ryamatta MMF
Ryamatta MMF
Ryamatta MMF

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIANNE RICHTER, ryamatta, AB Märta Måås-Fjetterström, signerad AB MMF MR, ca 95x171 cm

Slitage, saknar fransar

472838

2017-07-09