Gerda Tirén akvarell Paris 1900

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

GERDA TIRÉN (1858-1928): Trummslagarpojke - Paris 1900, signerad Gerda Tirén, akvarell, ca 21,5x13 cm

472841

2017-07-07