Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), Gillöga, 1 signerad och daterad Roland S 43, provtryck, färglitografier, bladmått ca 25x32,5 cm, bildmått 10x17 cm,

Läs mer

Oramade, fläckar/skador

472842

2017-08-07