Roland Svensson Gillöga
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), Gillöga, 1 signerad och daterad Roland S 43, provtryck, färglitografier, bladmått ca 25x32,5 cm, bildmått 10x17 cm,
Läs mer
Oramade, fläckar/skador
472842
2017-08-07