Bent-Göran Karlsson

Bent-Göran Karlsson
Bent-Göran Karlsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): "Räkfesten", signerad och numrerad BG Karlsson 2/30, pigment print, ca 59x72 cm

472845

2017-07-07