Yrjö Edelmann paket

Yrjö Edelmann paket
Yrjö Edelmann paket

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm, ormad

472847

2017-07-09