Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm
Oramad
472849
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här