Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

472849

2017-07-09