M Pyk Slussen

M Pyk Slussen
M Pyk Slussen

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad 108/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad

472850

2017-07-08