Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad 108/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad
472850
2017-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här