Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm

Oramad

472851

2017-07-09