Yrjö Edelmann digital print

Yrjö Edelmann digital print
Yrjö Edelmann digital print

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

472852

2017-07-17