Jan Håfström färglitografi

Jan Håfström färglitografi
Jan Håfström färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Mr Walker", signerad daterad Jan Håfström 2009, 1394/2000, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm

Oramad

472853

2017-07-09