Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot grå bakgrund, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm
Oramad
472854
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här